czwartek, 20 października 2016

Dom na Wichrowym Wzgórzu


"Stary Świat skrywa wiele tajemnic. Ogrom skarbów zakopanych dawien dawna i jeszcze więcej ukrytych zakątków, do których nie sposób dotrzeć bez map, naniesionych przez najwybitniejszych kartografów. Te malowane unikatowymi piórami harpii, osiągają zawrotne ceny, liczone już nie w złotych koronach, ale w diamentach wydobywanych z najgłębszych krasnoludzkich kopalni. 
              Jednym z miejsc, do których marzył dotrzeć każdy poszukiwacz, był Dom na Wichrowym Wzgórzu. Jedni o nim słyszeli. Drudzy znali z opowieści i legend. Trzeci, nie wiedzieli o nim nic, bo i skąd, skoro nie wynurzali czubka nosa poza bezpieczne bramy miasta. Czwarci przypłacili głową, a ostatni... 
            Ostatni wiedzieli, że do Domu na Wichrowym Wzgórzu prowadzi wąska i kręta ścieżka, biegnąca pomiędzy Błędnymi Skałami opanowanych przez głupie i złośliwe gobliny, a szczytem Smoczej Góry, położonej na obrzeżach Zachodniej Marchii"

Dzisiaj niestety bez How Make. Domek powstał zanim jeszcze wpadłem na pomysł prowadzenia bloga i dzielenia się z Wami moją twórczością. Mam nadzieję, że widok Domu na Wichrowym Wzgórzu zrekompensuje Wam brak tutoriala :)